אוכל בטלוויזיה – איזה תכנית טלוויזיה עם המתכונים הטעימים ביותר?

חבילות הערוצים השונות מגישות לנו ערוצי אוכל ותכניות אוכל רבות שגורמות לנו להזיל ריר, ועושות לנו חשק לקום מהכורסה ולהתחיל לבשל.

איזה תכנית טלוויזיה עם המתכונים הטעימים ביותר – בכתבה הבאה.

 

מאסטר שף האמריקאי או הישראלי?

מאסטר שף היא התכנית עם המתכונים הטעימים ביותר לכל הדעות. השאלה מה עדיף – מאסטר שף האמריקאי או מסטר שף הישראלי? זה כבר ענין של טעם.

לפני כ-20 שנה עלתה התכנית מאסטר שף האמריקאי לאוויר בהנחייתו של גורדון רמזי ששולט ביד רמה בתחום הקולינרי בעולם עד היום. הפורמט של התכנית האמריקאית התבסס על התכנית של מאסטר שף הבריטי שהתחילה עם הקונספט ב-1990. עם זאת, מאסטר שף האמריקאי עלה עליה בכמה מונים וכיום הוא לא רק משודר ב-50 מדינות, אלא גם אב הטיפוס לתכניות מקומיות אחרות במדינות רבות. גם גרסת מאסטר שף ג'וניור בהשתתפותם של ילדים מבשלים זכתה להצלחה רבה ואף שודרה בישראל.

לפני כ-10 שנים החלו לשדר על אותו קונספט את מאסטר שף הישראלי שגם הוא הפך לתכנית ריאליטי מוצלחת מאוד. כמו במותג האמריקאי, האנשים הם אלו העושים את התכנית ומביאים מתכונים המזכירים לכולם את ילדותם ואת בית סבא וסבתא. המתמודדים נבחרים לאחר אודישנים מדוקדקים ולאחר בחירתם הם מתחרים מי יהיה המאסטר שף הבא. מה שמיוחד בתכנית הוא שהמתמודדים מכניסים למתכונים מבית אבא את הפן היצירתי ולכן הם יוצאים כה מוצלחים.

 

אז איזו תכנית אוכל הכי נצפית?

אם עושים השוואה בין מאסטר שף האמריקאי לבין מאסטר שף הישראלי הבחירה היא באמריקאי בגלל השפע, היצירתיות והטעם. אנשים המתחברים יותר למטבח הישראלי כמובן שיעדיפו את התכנית הישראלית. כיום ניתן לצפות בעונה ה-9 של מאסטר שף הישראלי בשידורי קשת בהנחייתם של איל שני, חיים כהן, מיכל אנסקי וישראל אהרוני. אך למי שמחפש מתכונים טעימים ומיוחדים יותר, ניתן לרכוש את חבילת הערוצים של הכבלים הכוללת את ערוץ האוכל וליהנות מהתכנית הפופולרית. ניתן לערוך השוואת מחירים בין חברות הכבלים באתר https://www.smartcut.co.il.

 

המטבח המנצח – MKR

במקום השני בין תכניות האוכל הפופולריות הוא המטבח המנצח או בשמו הלועזי MKR. לאחרונה הסתיימה העונה ה-2 של התכנית הישראלית בשידורי קשת בהנחייתם של חיים כהן ורותי ברודו. מי שמכיר את ערוץ החיים הטובים משידורי הכבלים, בוודאי שמע על MKR האוסטרלי המשודר בערוץ. זוהי תכנית ריאליטי בה מבשלים זוגות המקימים מסעדה ביתית ומגישים 3 מנות תוך הקפדה יתרה על העיצוב, הכלים והתפריט. בכל תכנית מודח זוג שהארוחה שלו קיבלה מעט נקודות עד לגמר בו מתמודדים שלושת הזוגות האחרונים. דווקא התכנית הישראלית זכתה להצלחה רבה בשל המתכונים הטעימים והכימיה בין הזוגות השונים. ואם במתכונים טעימים עסקינן, מאוד מומלץ לצפות בתכנית בואו לאכול איתי המשודרת בערוץ כאן.

 

גלגול סושי

באותו נושא
סטייקים
בישול – להתענג מבלי לחטוא

כולנו מכירים את המשפט הבא –  אנחנו מה שאנחנו אוכלים. אנשים מוצאים עצמם מקדישים זמן רב במחשבה הנוגעת לתזונתם בעיקר בזמנים בהם מעוניינים לרדת במשקל,

קרא עוד »