3 טיפים לבניית מגשי אירוח

מגשי אירוח יכולים להיות בדיוק הפתרון המושלם שאתם צריכים לאירוע הקרוב. מגשי אירוח נותנים את תחושת השפע המתבקשת שנרצה להעביר לאורחי האירוע שלנו, והדרך שלנו לשחק עם הבנייה שלהם יכולה להיות מהנה במיוחד. איך עושים את זה נכון? כל התשובות כאן במאמר.

אם אתם בדיוק מתכוננים לאירוע, בין אם הוא גדול, בינוני או קטן – מגשי אירוח יכולים להיות בדיוק הפתרון שאתם מחפשים. כיום אין צורך להשקיע ולהוציא הון תועפות על שירות קייטרינג, שכן מגשי האירוח עונים על הצורך שלנו בצורה מושלמת. במאמר הבא ניתן לכם את הטיפים שתצטרכו על מנת להבין איך לבנות את מגשי האירוח לאירוע הקרוב בצורה שתשאיר את האורחים שלכם פעורי פה.

 

חשבו מהם בדיוק הצרכים שלכם

מגשי אירוח יכולים להתאים לאירועים מכל הסוגים – אירועים קטנים, בינוניים וגדולים – אך כדי לבנות את מגשי האירוח בצורה נכונה עלינו להבין בדיוק מהם הצרכים שלנו באירוע שאנחנו מארחים.

לדוגמא, אם מדובר במסיבת קוקטייל – נרצה לבנות מגשי אירוח עם אוכל קליל שמתאים לאווירת המסיבה, וסוג האוכל שיוגש על המגשים יצטרך לא להכביד על האורחים אלא ללוות בנעימות את האווירה הנעימה של המסיבה.

אם מדובר באירוע בוקר, נרצה להגיש מאכלים המתאימים לשעות הבוקר המוקדמות ולא דגים לצורך העניין – נוכל לבחור מאפינס מלוחים, מגש גבינות, מגש נקניקים, ועוד.

מגשי אירוח

עיצוב המגשים – לא להקל ראש!

האוכל שנבחר להגיש על המגשים הוא כמובן החלק החשוב ביותר בבניית המגש, אך אל לנו להקל ראש בעיצוב המגשים, שכן צריכה להיות התאמה בין האווירה הכללית והשפה העיצובית באירוע שלנו, לבין מגשי האירוח.

עלינו לחשוב טוב כיצד נוכל להתאים את עיצוב המגשים לעיצוב האירוע – לדוגמא, אם צבעי האירוע שלנו הם צבעים בהירים, לא נרצה לבחור במגשים בצבעי זהב וכסף, אלא מגשי עץ או צבעי פסטל – כך שיתמזגו בהרמוניה עם האווירה העיצובית הכללית מסביב.

 

בופה או מגשים מסתובבים?

דבר נוסף שישפיע רבות על האירוע, היא הדרך שבה נרצה להגיש את האוכל לאורחים שלנו. האם נרצה להציב שולחן בופה גדול ועליו להניח את מגשי האירוח או שמא נרצה שהמגשים יסתובבו בין האורחים לאורך המסיבה?

מדובר בשאלה שיכולה להשפיע על אווירת האירוע באופן משמעותי  מאוד שכן שולחן בופה מאלץ את האורחים לגשת לאזור מסוים במסיבה על מנת לאכול מה שכן שומר על סדר מסוים באירוע, ואילו מגשים מסתובבים נותנים אווירה קלילה ופחות מחייבת – האורחים חופשיים לטעום מאכלים שונים מהמגשים שמסתובבים ביניהם.

לסיכום, הימים בהם היינו צריכים להוציא הון תועפות של שירותי קייטרינג חלפו, היום נוכל להעביר את אווירת השפע ולהגיש אוכל מצוין בעזרת מגשי האירוח, שיהפכו את האירוע שלנו לטעים, קליל ומהנה במיוחד.

מגשי אירוח

באותו נושא