3 טיפים לבחירת קייטרינג איכותי לאירוע בת מצווה

אירוע בת מצווה הוא אחד מהאירועים הכי משמחים שילדה יכולה לחוות בחייה.

אחרי ששנים חיכתה לרגע הגדול שלה, עכשיו היא חוגגת את גיל 12 בחגיגות ענק שכל כולן מתרכזות אך ורק בה, יחד עם בני המשפחה, החברים וכמובן ההורים המאושרים.

אם גם הבת שלכם חוגגת בת מצווה בקרוב, אתם בוודאי יודעים שאתם צריכים להפיק לה אירוע שלא יבייש אף אירוע אחר.

הנה 3 טיפים לבחירת קייטרינג איכותי לאירוע בת מצווה, כדי שלפחות על קריטריון האוכל תוכלו לסמן כבר מעכשיו וי ענק.

 

טיפ מס' 1 – חוות דעת והמלצות

אין כמו לבחור קייטרינג איכותי לאירוע בת מצווה על פי חוות דעת והמלצות קודמות. אנשים רבים שכבר הזמינו קייטרינג לבת מצווה או בר מצווה נוהגים לשתף בדעתם ברחבי הרשת, בין אם באתר האינטרנט של הספק ובין אם ברשתות החברתיות השונות, ולכן כדאי למצוא לפחות כמה חוות דעת חיוביות לגבי הקייטרינג.

היות ומדובר כאן על השקעה של כמה אלפי שקלים, כדאי שהיא לא תהיה לחינם אלא תביא איתה תמורה נהדרת, ועל כך יוכלו חוות הדעת וההמלצות להעיד מבעוד מועד.

 

טיפ מס' 2 לבחירת קייטרינג איכותי לאירוע בת מצווה – המגוון והתפריט

כשאתם מזמינים קייטרינג איכותי לאירוע בת מצווה, אחד הדברים שאתם צריכים לבדוק מראש הוא את התפריט והמגוון של המנות שהוא מציע. קיימים כל מיני סוגים של קייטרינגים, חלקם יביאו איתם תפריט סגור וקבוע, וחלקם ישמרו על ראש פתוח וגמישות בכל הנוגע להוספת מנות, שינוי מנות ועוד.

חשוב מאוד שתדעו איזה תפריט בדיוק אתם עומדים לקבל, כדי לוודא שהוא אכן מתאים לאופי של האירוע וכן להעדפות הקולינריות שלכם.

 

טיפ מס' 3 – בדקו מה המחיר כולל בתוכו

טיפ נוסף ולא פחות חשוב מהשניים הקודמים נוגע במחיר. במרבית המקרים בחירת קייטרינג איכותי תביא איתה הצעת מחיר שמתייחסת למחיר פר אדם, והטווח המקובל ינוע בדרך כלל בין כ-150 ₪ לאדם ועד כ-300 ₪ לאדם, לעיתים אף יותר. הדבר החשוב ביותר כאן הוא לוודא מה המחיר בדיוק כולל, ואם אתם מבולבלים – נסביר.

חלק מהקייטרינגים מציגים מחיר למנה שכולל את הארוחה כולה, אולם חלק יתנו לכם הצעת מחיר שאינה כוללת משקאות קלים, משקאות חריפים, קינוחים, תוספות מיוחדות ועוד. על מנת לא להיתקל בהפתעות בסוף האירוע, מומלץ לוודא מה המחיר כולל ומה הוא אינו כולל, ובהתאם לבקש הצעת מחיר כללית שכוללת ממש את הכל.

 

אקסטרה טיפ מאיתנו – נסו לטעום את האוכל לפני האירוע

לא כל קייטרינג איכותי לאירוע בת מצווה יאשר לכם טעימות מקדימות, אבל הטיפ שלנו הוא לפחות לנסות. שאלו מראש את בעלי הקייטרינג האם ניתן להגיע לאירוע שהם מקיימים לפני האירוע שלכם, כדי שתוכלו להתרשם לא רק באמצעות העיניים אלא גם באמצעות חוש הטעם שלכם. שיהיה אירוע מוצלח!

עמדת אוכל

 

באותו נושא