5 רעיונות למתנה שאסור לכם לפספס – לאנשים שאוהבים מטבח

שוב אתם מתארחים אצל המשפחה של בן הזוג? החברה הכי טובה התחתנה? חנוכת בית שביעית של בן הדוד? הנה לכם 4 רעיונות מדליקים שאסור לכם לפספס, לאנשים שפשוט אוהבים את המטבח, ובעקבות כך יאהבו גם אתכם!

 

ספר מתכונים

המתנה הקלאסית והמוכרת ביותר – הלא היא ספר מתכונים. תוכלו להיות בטוחים שספר מלא במתכונים יבוא תמיד בזמן הנכון ובמקום הנכון. שלל המתכונים יעזרו לכם להיות מוכנים ולהתאים את עצמכם לכל סוג של מפגש של יהיה. בין אם זאת חבר ילדות שקופץ לבקר ובין אם זאת הדודה הביקורתית שהפתיעה שוב.

 

סכין שף בחריטה אישית

אנשים שמתעסקים בחיתוכים במטבח ברוב שעות היממה בוודאי ישמחו לקבל סכין שף, שחותכת כמו שצריך. קל וחומר אם הסכין תגיע עם חריטה אישית שלא תשאיר אף אחד אדיש למתנה הנפלאה הזאת. כל התעסקות עם חיתוך ירקות\ בשר יזכיר לאדם האהוב אתכם, תהיו בטוחים שאין מתנה יותר אישית מזאת.

 

קרש וסכין

 

בוצ'ר – קרש חיתוך עם חריטה

האח של הסכין- הלא הוא קרש החיתוך, אומנם נשמע כפרט שולי אך לחובבי המטבח, כל העניין הוא בנוחות העבודה וביופי ההגשה. כשנוח לחתוך על קרש חיתוך עם חריטה במידה המושלמת וכשיש בוצ'ר (קרש חיתוך והגשה) מרהיב, האוכל נראה פי 10 טוב יותר.

אם ניקח את הרעיון של צלחת ההגשה ונשדרג אותו לאוהבי הבשר למשל, נוכל להבין לבד מי מנצח פה. הבוצ'ר לא רק נועד להגשת בשר, אלא גם להגשת פירות\ ירקות\ מאפים\ גבינות ולחמים.

אחרי שכל האוכל מוכן וכולם מסביב לשולחן, הגיע הזמן להגיש את האוכל. כולם יודעים ומסכימים שלא משנה כמה טעים יהיה האוכל – קודם כל העיניים אוכלות. לכן צריך צלחת הגשה שתכבד את המעמד שלשמו התכנסנו כאן.

בנוסף, ישנם הרבה סגנונות של קרשי חיתוך גם כן עם חריטה אישית משולבים באפוקסי, מה שמשווה לעניין מראה יותר יוקרתי, ססגוני ומהודר.

 

גבינותקרש מעוצב

פותחן בקבוקים מעוצב

מכירים את האנשים האלה שיש להם מבחר של בקבוקי בירות, יין ושאר אלכוהול? מכירים את האנשים האלה שיכולים לפתוח בר ביתי? יופי. איך הם פותחים את הבקבוקים שלהם? ומה יותר טוב מלהעניק להם כמתנה אישית וסמלית פותחן בקבוקים מעוצב עם חריטה אישית?

 

ציוד לבישול

 

כוסות מדידה

כוסות מדידה היא המתנה המושלמת לכאלו שקשה מאוד להוציא להם את הראש מקערת המיקסר. הם אופים כל יום, כל היום ומאפים בשבילם הם המאכל המושלם.

לאנשים כאלה ייצרו את כוסות המדידה – כי למי יש כוח לספור? כוסות המדידה מחולקות לפי עשרות ומאות גרמים, דבר שמקל על האפייה והופך אותה למהירה ומהנה יותר!

 

"עוגה עוגה במעגל נחוגה"

אחרי שחגנו מעל העוגה והבשר, מהירקות החתוכים ועד המתכונים, ניתן להשאיר לכם את החידה והפיתרון. העיקר שיצא טעים.

 

באותו נושא
מגשי אירוח
3 טיפים לבניית מגשי אירוח

מגשי אירוח יכולים להיות בדיוק הפתרון המושלם שאתם צריכים לאירוע הקרוב. מגשי אירוח נותנים את תחושת השפע המתבקשת שנרצה להעביר לאורחי האירוע שלנו, והדרך שלנו

קרא עוד »