5 טרנדים חדשים בעולם האירועים שאתם חייבים להכיר

המגמות בעולם האירועים משתנות כל הזמן ומתאימות עצמן לתקופה. אמנם כבר עבר זמן מאז התחילה מגפת הקורונה, אך את השלכותיה ואת השפעותיה על עולם האירועים ניתן לראות עד היום. קבלו את חמשת הטרנדים הכי חמים בעולם האירועים לשנת 2022.

 

אירועים באוויר הפתוח

הבידודים והסגרים שחווינו בתחילת מגפת הקורונה כנראה גרמו לכולנו לרצות לבלות כמה שיותר בטבע באוויר הפתוח. מדובר בטרנד חם הן בעולם החתונות והן באירועי חברה, המספק חוויה שאין לה תחליף. ניתן להפיק אירועים שונים לחלוטין באותו מיקום ולעצב את כל האירוע כפי שרוצים מההתחלה ועד הסוף. חוץ מזה שאירוע בטבע מצטלם מושלם לאינסטגרם.

 

שפע של אוכל טרי ומגוון

שירותי קייטרינג שונים מציעים תפריטים מגוונים הכוללים תפריט כשר, תפריט צמחוני, תפריט טבעוני ועוד. כך כל משתתף יכול לאכול וליהנות באירוע. כחלק ממגמת האירועים בשטח, שירותי קייטרינג מציעים קייטרינג הכולל שימוש בחומרי גלם טריים, שמעוצב בצורות הגשה מיוחדות שמעוררות עניין והופכות את האוכל לנגיש יותר עבור המשתתפים. דוגמה לכך היא שולחנות שוק לאירועים הכוללים שפע של מנות המסודרות על השולחן באופן מרהיב ומאפשרים לכל משתתף לקחת את המנות שהוא רוצה, כמה שהוא רוצה. היכנסו לקישור להרכבת שולחן שוק בעצמך.

 

אקולוגיה

מעבר למגפת הקורונה, גם למשבר האקלים יש השלכות על עולם האירועים. את הכלים החד פעמיים מחליפים מגשים וכלי אוכל מתכלים. את קשי הפלסטיק מחליפים קשים העשויים במבוק. מעבר לכך שכל אלה אינם מזיקים לסביבה, הם גם יוצרים חוויה יוקרתית יותר באירוע ומעבירים מסר לכל משתתפי האירוע. ניתן לראות את הטרנד האקולוגי גם בחתונות, אך בעיקר באירועים עסקיים.

 

אירוע היברידי ושימוש בטכנולוגיה

טרנד נוסף שקיבל דחיפה גדולה בעקבות מגפת הקורונה הוא אירועים היברידיים, המשלבים משתתפים שנוכחים פיזית באירוע ומשתתפים שנוכחים באירוע מרחוק. אמנם הטרנד התחזק בקורונה בעקבות הסגרים והבידודים, אך תוצאותיו החיוביות מעודדות את המשך השימוש בו. באירועים היברידיים יכולים להשתתף אנשים מכל העולם וכן אנשים שנבצר מהם להגיע פיזית לאירוע, אך ישמחו לקחת בו חלק. האירועים ההיברידיים מתאפשרים הודות לשימוש הגובר בטכנולוגיה בעולם האירועים. שימוש נוסף בטכנולוגיה באירועים כולל שימוש בטכנולוגיות אינטראקטיביות באירוע עצמו וכן בהפקת האירוע, למשל ברישום לאירוע.

 

תודה על המתנה

באירועים שונים נהוג להביא מתנות לבעלי השמחה, מה שלא קורה באירועים עסקיים. עם זאת, ניתן לראות שטרנד המתנה למשתתפי האירוע נמצא בעלייה בכל סוגי האירועים. מתכנני האירוע נותנים לכל משתתף מזכרת מהאירוע וכך מודים לו על השתתפותו. באופן זה המשתתפים מרגישים מיוחדים ומקבלים הערכה על הגעתם לאירוע והשתתפותם בו. בין המזכרות המובילות ניתן למצוא עציצים קטנים של פרחים או צמחי תבלין, החוברים לטרנד האקולוגי. טרנד נוסף בתחום זה הוא מכונות צילום, כמו אלו שהיו מפוזרות בעבר בקניונים, שמחליפות את טרנד תמונות המגנטים.

מסיבה

 

באותו נושא